.

.

New
Новиот Шеф на Аудио 27 Рефлекс Звучни Бар - Одговара: 2014-2022 Поларис RZR XP 1000 UTV

Новиот Шеф на Аудио 27 Рефлекс Звучни Бар - Одговара: 2014-2022 Поларис RZR XP 1000 UTV

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

300-Вати max моќ, полн опсег, класа-D засилувач; 1 Пар 1" рог-натоварени високотонци; 3 Пара 3" високо-моќ, полн опсег јазик; Вграден LED купола светла. 3.5 mm Помошен; Bluetooth 4.1; USB полнење (1-Amp); Компатибилен со Аудио/Излез на i Pod/i Phone, паметни телефони, и други MP3 плеери.Целосно marinized; IP68 водоотпорна/прашина доказ.Вклучени мулти-прилагодливи агол менгеме.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и каде сакате овој објект да испраќаат.Откако цел е ставен не постои начин да се поправи или да го промените адресата.Екструдиран алуминиумско куќиште со внатрешната топлина dissipating систем.Компатибилен со Аудио/Излез на i Pod/i Phone, паметни телефони, и други MP3 плеери.Целосно marinized IP68 водоотпорна/прашина доказ 300-Вати max моќ, полн опсег, класа-D засилувач 1 Пар 1" рог-натоварени високотонци 3 Пар 3" високо-моќ, полн опсег јазик Bluetooth 4.1 Вграден LED купола светла 3,5 мм Помошен USB полнење (1-Amp) Вклучени мулти-прилагодливи агол менгеме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди