.

.

New
Bowink Ngc Класичниот Жичен Шок Joypad Игра Стап Подлога Контролер за Wii Gamecube NGC Gc Црна (Црна и Сребрена)

Bowink Ngc Класичниот Жичен Шок Joypad Игра Стап Подлога Контролер за Wii Gamecube NGC Gc Црна (Црна и Сребрена)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Трета Страна Производ.Една година гаранција. 100% сосема нов висок квалитет на Класична Игра Контролер со зафат.Користи за контрола на подлога заедно со A и B копчиња за познат искуство кога игра Нинтендо Забава Систем игри.Стилски контролер е удобно да се одржи, па дури и за време на продолжената игри сесии.Контролите ќе бидат познати во вашиот омилен класични игри, сите на еден контролер.Директно приклучоци во Wii remote.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди