.

.

New
J & M Дом на Модата Туш Завеса Облоги, 70 x 72, Коска, 70x72, Оф-Бела

J & M Дом на Модата Туш Завеса Облоги, 70 x 72, Коска, 70x72, Оф-Бела

DEN 200.88

Тековен
Во продавницата

Пвц.Увезени.УДОБЕН, СИГУРЕН И ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Туш завеса лагер мерка 70x72" со засилен копчето дупки, лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки.ИЗГРАДЕН за ДА ОСТАНЕ ВО МЕСТО И ПОСЛЕДНО : Завеса лагер доаѓа со 3 магнети додадете тежина на завеси и да се спречи тоа од се движат додека во употреба.ИЗДРЖЛИВИ, МИКРОБ СЛОБОДНО Да се чисти едноставно да се избрише со влажна крпа.СОВРШЕН ТУШ ЗАВЕСА ЗА СЕКОГО : Одлично да се користи во ученичкиот дом, нов дом, нов иапартмани, или да го замени стариот туш завеса лагер за свеж изглед.ПОВЕЌЕ ДОМ СУШТИНСКИ ПРОИЗВОДИ : J&M нуди прекрасен Дом & Кујна производи за вашата Кујна, Livingroom, Бања и повеќе, но за повеќе Домашни производи, кликнете J&M Дом на Модата линкот на врвот на страницата за да истражуваат нашите производни линии.Нашите туш завеса облоги се направени од дамка отпорни ПВЦ.Тие се мувла и mildew отпорни.Овие облоги се достапни во повеќе бои за да се сместат на која било бања оркестарот.Понудени во 8 бои : бургундија, Морнарица, бели, јасно, сина, зелена, коските и сива боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди