.

.

New
Pandahall 100pcs Месинг Лентата Завршува Правоаголник 20×7mm Сребрен Накит Наоѓање на Кабелот Крајот Прилагодувања за рачно изработени Накит Конектор Компоненти, Додатоци

Pandahall 100pcs Месинг Лентата Завршува Правоаголник 20×7mm Сребрен Накит Наоѓање на Кабелот Крајот Прилагодувања за рачно

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дувачкиот лентата завршува, правоаголник, сребро.Големина : за 7mm широк, 20mm долго, 5mm дебелина, дупка : 1x3mm.Овие лесно употребливи правоаголник наодите од нашата можат да одговараат на други материјали што би сакал да се создаде вашиот накит со, без оглед на кожа или hummer clasps.Лесен за користење : Со лесен-за-користење V облик на слот, можете да т притиснете заедно со станот носот клешти.Внатрешни заби се одржи лента безбедно и се кријат излитен лента рабовите, и сето тоа е наместено.Како секој од корисниците може да се види, оваа точка на нашата содржи 100 парчиња, така што немора да се грижите за недостаток во текот на изработка на накит.Бренд : Pandahall Material : Месинг Големина : за 7mm широк, 20mm долго, 5mm дебелина, дупка : 1x3mm.По донесувањето на одлуката на jewelries би сакале да се направи, не заборавајте неопходните заклучоци.Овие точка на нашата, иако може да изгледа лесно да се превиди, се есенцијален дел во донесувањето на речиси секој вид на накит, како ѓердани, белегзии и ѓердан кој е популарен меѓу младите во последниве години.И месинг материјали, цврсти и безбедност-загарантирана, е еден од најпознатите perfet материјал на наодите.Customer Service : Ако било каков проблем во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт со кликнување на "продавачот контакт" копчето.Ние ќе ви одговори ПОБРЗО.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди