.

.

New
Акрилна Боја Пенкала Злато,Сребро,Злато се Зголеми,Боја Маркери за Карпите Сликарство, Дрво, Платно, Стакло,Керамика,Платно. Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки,DI

Акрилна Боја Пенкала Злато,Сребро,Злато се Зголеми,Боја Маркери за Карпите Сликарство, Дрво, Платно, Стакло,Керамика,Платно.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Висок Квалитет и Безбедна】Пакет со 2 парчиња Злато+2 парчиња Сребро +2 парчиња розово злато.Акрилна боја маркери се направени со висок квалитет изобилство масло мастило, Висока чистота боја, силен покривање на сила,водоотпорен, бледнеат доказ, не-крварење.не-токсични, без мирис, без јак мирис.Во согласност со ASTM D-4236 & EN71-3. 【Белег на Темна или светла Боја Површини】Око-фаќање на метален сјајна контраст боја, поларизирана боја под светлината.Погоден за оставете порака и постојан знак.Работи на камен,ткаенина,керамика, стакло, дрво,пластика,платно, чаши, табла речиси никаква цврста површина. 【Неверојатни Метален Маркери】Различен од другите метални пенкала, нашите сребро злато боја пен се избере една голема блескава метален акрилна боја, може да се користи за метали текстура или додавање позлатени ефекти на вашите уметнички дела. 【Парична казна Совет за Детали Маркер】0.7 мм парична казна совет маркери, одлична за вашата тенка линија работа, DIY занает проекти или уметнички цртеж.Слика за chalkboard, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking резерви.Напишете непречено, брзо сушење. 【Лесен за Употреба】откине пластична фолија.Се тресат добро да се меша бојата.Имајте притиснете на совет до мастило ексудати.Ќе видите промените во бојата на nib од мастило проток.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди