.

.

New
Hydrosleeve Хидратација Пакет за Тркачи, Hands-Free Armband Хидратација Пакет. Совршен за Тркачи, Маратони, Triathletes, Патека Тркачи и Спортисти.

Hydrosleeve Хидратација Пакет за Тркачи, Hands-Free Armband Хидратација Пакет. Совршен за Тркачи, Маратони, Triathletes,

DEN 930.48

Тековен
Во продавницата

Хидратација Пакет За Тркачи - 100% Hands-Free Хидратација.Овој пакет е за Трчање и хидратантен без да се прекрши вашиот чекор.На Hydrosleeve торбичка овозможува тркач да Хидрат со движење на раката горе кон вашата уста, без користење на рацете.Работи Хидратација Пакет со Анти-slosh Торбичка направени од BPA и ПВЦ слободни TPU.Рака на Вода во Шишиња и половината појас ќе slosh како што се пие,но нашите Хидратација Работи Пак ќе компресира елиминирање на slosh.Овој пакет за тркачи има Therma-кул Изолатор, кој ја чува оваа хидратација пакет вода кул за време на вашиот работи.Аглеста залак вентил кој може да се прилагоди за употреба на или рака.Најдобри Хидратација Пакет за тркачи на пазарот и има мочниот меур држи 7.5 мл течност, како многу како мал Рачен шише за вода или извршување на половината појас, кој е многу хидратација за време на повеќето работи/вежбање.Hydrosleeve Работи Хидратација Пакет доаѓа со еден (1) Hydrosleeve, две (2) анти-slosh бабулиња и две (2) аглеста вентили кои се направени од силикон.Одличен Подарок Идеја за Тркач, Маратон, Половина Маратон, Патека за Трчање и и спорт.Мала : 7.5-11 инчи.Медиум : 10-15 инчи.Голем : 14-21 инчи.Црна со Сини Акцент.Црна со Розова Акцент.Црна со Сива Акцент.Чеша Сина и Црна Акцент.Бела со Црни Акцент.Refillable со која било течност по ваш избор.Мие и лесно да се чисти.Лесен и лесно да се пополни.Аглеста вентил се прилагодува на ергономски стигнат до вашата уста.Само доволно да ги задржи било тркач хидриран на клучните точки по должината на нивните начин.На Hydrosleeve систем удобно опрема тркачи со вистинската количина на течност за да останете хидрирани, без употреба на раце—во близина на основни и стожерот точка, со што се намалува прекин на чекор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди