.

.

New
WJDY Анти-Отсјај Филм за ТВ 42 Инчен Анти-Сина Светлина ТВ Екран Заштитник ТВ Око за Заштита Виси Филм за Рамен и Криви Екрани (Боја : HD, Големина : 32 инчен 730x440mm)

WJDY Анти-Отсјај Филм за ТВ 42 Инчен Анти-Сина Светлина ТВ Екран Заштитник ТВ Око за Заштита Виси Филм за Рамен и Криви

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

АНТИ-СИНА СВЕТЛИНА : најновите филтрирање технологија, слоевит дизајн, ТВ ефективно го блокира до 90% на штетната сина светлина емисија.АНТИ-НУЛА СЛОЈ : Акрилик материјал за да се спречи екран штета, гребнатини, отпечатоци од прсти, лесно да се чисти, нема потреба да се грижите за децата пишувате на екранот.ФУНКЦИЈА : да се Спречат око замор, хронична око штета, око болка и повеќе сериозни очни болести поврзани.HIGH-DEFINITION : Користење на high-definition леќи и оптички одделение акрилик материјал, резолуцијата е толку висока како 97%, и вистинската боја на екранот за да се обнови.ВИСИ ИНСТАЛАЦИЈА : едноставен за инсталација, стабилни и не се загуби, нема потреба да се грижите екран меурчиња, и нема да предизвика оштетување на ТВ.БРЕНД-WJDYAnti-Blu-ray ТВ екран заштита филм штити гледачи од штетната сина светлина и ја штити ТВ/monitor display од случајно оштетување, гребнатини и отпечатоци од прсти.♦Име на производ : ТВ екран со некоја заштитна фолија/дисплеј со висока дефиниција заштитна фолија/анти-српската ТВ екранот филм♦карактеристики на Производот : анти-судир, анти-капка, анти-нула, го заштитите екранот од оштетување, светлина и лесно да се инсталира♦Големината мерење метод : екранот областа + горната граница♦Specifications Material : Акрилик board Thickness : 0.5 mm Hardness : 8 HColor : high-definition анти-сина light Applicable модели : тесната рамка и без frame Installation метод : hanging Size : 32 инчен 730x440mm , 39 инчен 860x485mm , 40 инчи 920x530mm , 42 инчен 929x521mm , 43 инчен 960x560mm , 45 инчен 1020x580mm , 46 инчи 1017x570mm , 47 инчи 1040x584mm , 48 инчи 1080x620mm , 49 инчен 1100x640mm , 50 инчи 1120x650mm♦Пакување includes1 X Анти-Blu-ray екран protector If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди