.

.

New
Roadanvi за Toyota RAV4 2012 до 2017 Автомобил Стерео Bluetooth Главата Единица Carplay Андроид Авто 1280x720 IPS Екран на Допир за Радио за Навигација со Автомобил 4G Ram меморија 64G ROM

Roadanvi за Toyota RAV4 2012 до 2017 Автомобил Стерео Bluetooth Главата Единица Carplay Андроид Авто 1280x720 IPS Екран

DEN 10079.76

Тековен
Во продавницата

【Возило Спецификации】Одговара за Toyota RAV4 2012 2013 2014 2015 2016 2017; MTK8259 ПРОЦЕСОР, Android 10 , 4 G Ram меморија, 64 G Rom, Octa-Core, 64 Bit,10.2 Инчен IPS Screen1280*720, 4 G слотот за SIM картичката, 3 G/4 G мрежа и wifi,вграден DSP, 4*50 W. 【Фабрика Компатибилност】Тоа доаѓа со plug and play кабел за лесна инсталација.Поддршка Оригинални Воланот Контрола, Фабрика 360 камера, Поддршка Оригинални USB / ПОМОШЕН Порта. 【Carplay Паркинг Сензор.Обратен траекторијата; 360 Камера.Вратата Се Отвори Навестување; Паркинг Сензор.Управувачот Контрола; AC Информации за Дисплејот.Поддржува оригинални автомобил функции како што следува.Оригиналниот Amplifier Rearview Камерата; Паркинг Sensor Reversing траекторијата; 360 Camera Door Отвори Навестување; Паркинг Sensor Steering Тркала Контрола; AC Информации за Дисплејот.Моќен Чип : Употреба на новата генерација AC8259 чип 8-core Процесори, изградена-во 4 GB RAM меморија 64 GB ROM, се Зголемува перформансите на системот со 60%. 8-core Процесори, 64-битна : Радио со 8-core Процесори, главниот фреквенција до 1.8 GHz, па можете да уживате брз одговор и да зборува операција искуство.Не грижете се за да заостанува или паѓа, додека работи вашите омилени апликации или гледање на видеа. 10.2" LCD capacitive екран осетлив на допир : дисплеј со резолуција од 1280 x 720 (RGB).Овој модул има екран осетлив на допир контроли со интерактивни икони и графика, Менијата на екранот за остварување на функцијата избори, аудио прилагодувања, и поставување на системот.Можете да се префрлите и да ја стартувате две апликации на екранот рамо до рамо : Па оди напред слушате музика преку вашиот омилен стан, додека навигацијата(google map само),или упатување телефонски повик со твоите пребарувачот е отворен orother menu (мени) во исто време. 2.5 D закривен екран : со карактеристиките на нула на корозија, висока температура отпор и водоотпорен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди