.

.

New
Carlisle 1224-8MPT-30 Гума Пантер Плус Синхрони Појас, 48.2 Должина, 1.18 Широк, 8 мм Дебел, 153 Заби

Carlisle 1224-8MPT-30 Гума Пантер Плус Синхрони Појас, 48.2 Должина, 1.18 Широк, 8 мм Дебел, 153 Заби

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Забот на Вовлекување : Шок апсорпција, Намалена бучава.Најлон Заб Свртени : Графит-натоварени, Само-подмачкување, отпорни на Абење.Ултра-Кабелот Затегнувачка Член : Подобрена појас живот, Повисока сила, Намалува напнатост на забите, Димензионална стабилност.Одржување Слободни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди