.

.

New
3dRose Тропски морски Желки со Цвет Школки на Наутички карта на. - Врамени Плочки (ft_351944_1)

3dRose Тропски морски Желки со Цвет Школки на Наутички карта на. - Врамени Плочки (ft_351944_1)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0.5 Г. Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка овозможува лесно виси.Цреша Заврши.Цврсто дрво рамка.Тропски морски желки со цвет школки на наутички карта на островите.Врамени Плочка е 8" x 8" со 6" x 6" висок сјај inset керамички плочки, опкружен со цврсто дрво рамка со пред-drilled клучалката за лесно монтирање на ѕид.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди