.

.

New
CSK203-2RSC, 17x40x17 мм, Еден Начин Имајќи

CSK203-2RSC, 17x40x17 мм, Еден Начин Имајќи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Внатре дијаметар : 17 мм - надворешен дијаметар : 40 mm - Ширина : 17 мм.Внатре дијаметар : 17 мм - надворешен дијаметар : 40 mm - Ширина : 17 мм.Трка Материјал : Хром Челик 52100, Топката/Игла : Хром Челик 52100, Sprag (CSK).Возен Елемент : Топката, Куќиште : 2 Гумени Печати.CSK203 (17x40x12) Sprag Еден Начин Топката Спојки Лого,.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди