.

.

New
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Meizu м2 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Meizu м2 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди