.

.

New
Заеднички Рутер Малку, Преносни Сечење 8мм месо тело Мелење Машина Обратна Превенција Дизајн за Машини(40mm)

Заеднички Рутер Малку, Преносни Сечење 8мм месо тело Мелење Машина Обратна Превенција Дизајн за Машини(40mm)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Јаглероден Челик + Алуминиумски : Направен од Високо квалитетни, трајни јаглероден челик + легури, има долг животен век.Добри Перформанси : Ова е добро направен мелење машина, совршена замена за стариот модел, лесен за инсталација.Пренослив Дизајн : Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба, добри перформанси.Обратна Превенција Дизајн : Ова мелење машина прифаќа обратна превенција дизајн на зацементира карбид за совршено одговара на вашите барања.Мазна Сечење : На машина може да се намали материјал чисто, што резултира во чиста, чип слободни ножот.Функција : 1. Сечење : На машина може да се намали материјал јасно, што резултира во чиста, чип слободни blade2. Јаглероден Челик + Алуминиумски : Направен од Високо квалитетни, трајни јаглероден челик + легури, има долг животен life3. Обратна Превенција Дизајн : Ова мелење машина прифаќа обратна превенција дизајн на зацементира карбид за совршено одговара на вашите requirements4. Добри Перформанси : Ова е добро направен мелење машина, совршена замена за стариот модел, лесен за install5. Пренослив Дизајн : Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба, добра performance Specification : Предмет Тип : Заеднички Рутер Bit Material : Телото Јаглероден Челик + Малку Alloy Shank Дијаметар : 8mm Пакет Листа : 1 x Мелничката Cutter1 x Складирање Кутија.

Останатите карактеристики

Item Type:
Joint Router Bit
Material:
Main Body Carbon Steel + Bit Alloy
Shank Diameter:
8mm
Package List:
1 x Milling Cutter :
1 x Storage Box :
Обновено

Слични понуди