.

.

New
Супер Лесно Пренесување Појас Ресетирате Решение за OKI OKIDATA CX2731 n dn dnw MFP

Супер Лесно Пренесување Појас Ресетирате Решение за OKI OKIDATA CX2731 n dn dnw MFP

DEN 528.00

Тековен
Во продавницата

Брз, Лесен, Безбеден & Огромна Заштеда на ресетирате решение.Само Кора исклучување & Стап.Нема отворање / Не Хакирањето е потребно.Ве молиме прочитајте опис пред да го купат.Трае само 1-2 мин.Доаѓа со целосна упатството.Насловна & Канцеларија пријателски.Не тапан отворање значи 'не неуредна тонер прашок за истекување во тек на работата' и 'Помалку шанси да се пробие чувствителни тапан делови, кои лесно може да се случи за време на Пренос Појас отворањето'.Зошто да се промени ако тие не се истрошени?Зачувај вашето време, пари и земјата со повторно користење на делови со нашите едноставен ресетирате решенија.Обично Трансфер Појас единица(s) е(се) физички доволно силен за да работат за еден или два повеќе циклус на нејзините изјави животен век.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди