.

.

New
Leviton HC277-M40 7-Режим 30 WYE 4 Жица + Земјата 277/480 V AC 75000/74000 Серија Панел Планината Уред

Leviton HC277-M40 7-Режим 30 WYE 4 Жица + Земјата 277/480 V AC 75000/74000 Серија Панел Планината Уред

DEN 2652.24

Тековен
Во продавницата

Седум-режим на заштита до 320,000-засилувач на пренапони тековната по режим.Заменливи пренапони модули со поединечно ги спои MOV е.Во реално време дијагностика надгледување на моќта и пренапонска заштита за статус.Пренапони контра песни и преземања, големината, време/датум и времетраење на пренапони настани.Помалку од 1/2 nanosecond време на одговор.Од Производителот 75000/74000 Серија е дизајнирана за повеќето критични индустриски средини, и обезбедува седум-режим на заштита за висока изложеност на влезовите и други критични апликации. 277/480 V AC, 75000/74000 Серија Панел Планината Уред, 7-Режим, 30 WYE, 4 Жица + Земјата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди