.

.

New
Bose начин на Живот 135 Серија II Систем за Домашна Забава (Укинати од страна на Производителот)

Bose начин на Живот 135 Серија II Систем за Домашна Забава (Укинати од страна на Производителот)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Има многу повеќе на Bose начин на Живот 135 Серија II систем, отколку ги исполнува окото.Додадете ги вашите 3 D Blu-ray Диск плеер и други HD компоненти на системот со водени setup.Стави тоа каде ќе want Unique Flexmount технологијата ви овозможува да се стави на soundbar рамно на маса или монтирање на ѕид, и автоматски се приспособува на звук за оптимално производство.Ќе се слушне акустична детаљ од лево, центар и десно, сите од еден видливи говорникот дека се вклопува во право со вашиот hd телевизор.Од Производителот Bose начин на Живот 135 Серија II домашна забава system Hear широка, пространа звук.8 lbs Acoustimass модул 14.Моќен ниско-забелешка перформанси со безжична Acoustimass модул.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди