.

.

New
CL-E542 - CST Аудио 5.25 3-Класичен Начин Серија Компонента Јазик Систем

CL-E542 - CST Аудио 5.25 3-Класичен Начин Серија Компонента Јазик Систем

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

000 Hz Моќ ракување : 50watt (80 Watt Pk) Отпорност 4 Ohm Чувствителност : 90.Нашите неверојатна midbass и midrange возачи се рамни на 6 k Hz!Тоа е 6 octaves одговор!Ова го става многу помалку стрес на tweeter, обезбедување на подобри моќта за управување и многу подобар звук.Едноставно, ние произведуваме "audiophile" звук, неспокојот одговор, поширок динамички опсег и подобра обработка на слика и звук стоп.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди