.

.

New
1pc 26 Дупки Шминка Четка Носителот Јасно Акрилик Eyeliner Усна Лагер Организатор Естетската Убавина Моливи Екран зачувување Сад

1pc 26 Дупки Шминка Четка Носителот Јасно Акрилик Eyeliner Усна Лагер Организатор Естетската Убавина Моливи Екран зачувување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет : 1pc 26 Дупки Шминка Четка Носителот Јасно Акрилик Eyeliner Усна Лагер Организаторот.Материјал : акрилик Големина : Прибл 13cm X 5.5 cm X 5.5 cm Боја : јасно како слики шоу.Направени од премиум материјал,издржлив,силна,resuable,мулти-се користи.Добро дизајн со 26 дупки и сигурни да се одржи вашите четки и други козметика за долго време.Може да се користи за stroage eyelash четки,кармини,eyeliner моливи,пенкало,контура четки и многу објект што ви треба.Голема користи за шминка четки,усна/око облоги,glosses,blushes,коса додатоци,лак,пенкала,лосиони,парфеми,накит,пенкало и многу нешта кои што треба.Пакет : 1pc 26 Дупки Шминка Четка Носителот Јасно Акрилик Eyeliner Усна Лагер Организатор Материјал : акрилик Големина : Прибл 13cm X 5.5 cm X 5.5 cm Боја : јасно како слики покажуваат Направени од премиум материјал,издржлив,силна,resuable,мулти-се користи.Добро дизајн со 26 дупки и сигурни да се одржи вашите четки и други козметика за долго време.Може да се користи за stroage eyelash четки,кармини,eyeliner моливи,пенкало,контура четки и многу објект што ви треба.Голема користи за шминка четки,усна/око облоги,glosses,blushes,коса додатоци,лак,пенкала,лосиони,парфеми,накит,пенкало и многу нешта кои што треба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди