.

.

New
8 Основни Сребро Слушалка Кабел 2pin 0.78 mm Замена на Кабел со 2,5 mm приклучок за Слушалки Кабелски Приклучок за ES4 ZST ZSN ZS3 ZSR C10 C04 CA4 AS10 ZS10 C12 C16 V80 V90 KB06(2pins 2.5 mm)

8 Основни Сребро Слушалка Кабел 2pin 0.78 mm Замена на Кабел со 2,5 mm приклучок за Слушалки Кабелски Приклучок за ES4

DEN 1199.76

Тековен
Во продавницата

Поголема средината на бас контрола на сребрена жица кабел форми на почисто бас презентација која го подобрува определувањето помеѓу белешките.За KBear Шега П : 3. ❤ Дизајн има чувство на висок квалитет од изглед и текстура!Целокупната употребливост добиени од флексибилност и леснотија е извонредна, Во квалитет на звукот, ширењето на звукот, поле и издолжување на ниски фреквенции може да се реализира како ефект.2 инчен / 1.П : 2,5 mm Аудио Џек одговараат за кои музичкиот плеер?A : Компатибилен за Fii O : X3,X7 Mark II,Х5 III,X3 МК III Компатибилен за Пионер : XDP-300 R, XDP-30 R Компатибилен за Astell&Kern : А&futura SE100, А&ultima SP1000, А&norma SR15, KANN, AK380, AK380 Бакар, AK320, AK300, AK240, AK240, СКОПЈЕ, AK240 BLUENOTE, AK120Ⅱ, AK100Ⅱ, AK70 MKⅡ, AK70 Компатибилен за Shanling : M3s П : 4.Извршуваат високо-димензионални реалноста звук, Сите сребро го прави возможно да се подобри осветлувањето и издолжување во жица и резолуција, и бакарна жица која ја минимизира сигнал на косата за време на пренос. За C12, CA4, CA16,C10 PRO, For TRN BA5, - апарат vx П : Z кабел одговара за кои слушалки?A : За TFZ Телевизија 1,Живеат 3,TFZ Кралот,TFZ БР.Оваа надградба слушалка кабел обезбедува значително повеќе дефинирани, артикулираат басот преку поголема линеарност и резолуција.Тоа се меки, лесни да се справи, силна против корозија.4 mm џек Androids, таблети, mp3 mp4,други аудио музички плеери Спецификација : ✲ Боја : Сребро ✲ Материјал : Сите сребро ✲ Должина : 47.5 mm Аудио Џек одговараат за кои музичкиот плеер?A : компатибилен за Fii O : M7, М3,X1 II компатибилен за Пионер : XDP-100 R компатибилен за NW-A45, NW-A45 HN, NW-A46 HN компатибилен за Astell&Kern : AK Jr за Shanling : M0,M2s,М1,М3 ДАП,М5 ДАП,М2 DAP компатибилен за HIFI ВОКЕР H2, HX, ХС Други 3,5 мм Андроид мобилен телефон, таблети,PC итн.П : 2pin кабел одговара за кои слушалки?A : KZ AS10,ED16, ZSA, ES4, ZSR, ZST, ZS10, ZS5, ZS6, ZS3, ES3, ED12,for TFZ Кралот Про,TFZ КРАЛИЦАТА, TRN-V80, TRN-V20, Revonext QT2, SIMGOT EN700 PRO, AZLA ,KINERA СЕМЕ итн.2 m ве Молиме Имајте во предвид : H HIFIHEAR ќе застане на својата цел за 12months од датумот на купување, се Чувствуваат слободни да контакт со нас ако имате било какви прашања.C10 C16 П : C pin кабел одговара за кои слушалки?A : За KZ ZS10 ПРО, ZSN, ZSN ПРО, ZSN PROX, AS16, AS12. ❤На Hifi Hear 8 основни сите сребро професионални слушалки за замена на кабел е добра опција за слушање музика.4 мм Аудио Џек одговараат за кои музичкиот плеер?На:4.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди