.

.

New
Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Лето Тимови Кавга Ребрести Ракав Т-Маица и Suspender Шорцеви со Headband

Младата Новородено Бебе Девојка Флорални Лето Тимови Кавга Ребрести Ракав Т-Маица и Suspender Шорцеви со Headband

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Lycra,Памук.МАТЕРИЈАЛ Високиот квалитет на памук lycra, меки и удобни со добра еластичен, нема никаква штета за малку девојка на кожата.МОДЕН ДИЗАЈН Солидна боја ребрести блузи кошула со кавга ракав, флорални bownot кратки панталони со еластичен појас и прилагодливи bownot headband, направете ја вашата малку девојка симпатична и слатка на оваа убава облека.ПРИЛИКИ Оваа симпатична летна облека поставите погоден за пролет лето повик за секојдневно носење, играње надвор, роденден,бебе туш,свадба, фотографија, семејството ден или секоја прилика.ГОЛЕМИНА Одговара за 0-3 Месеци 3-6 Месеци 6-12 Месеци, 12-18 Месеци новородено бебе девојка.Атрактивни и единствен бебе бебе девојка шорцеви облека сет!Вашето бебе девојка ќе ви се допадне како подарок.СПАКУВАН 1pc Бебе Девојка Кавга Ракав Блузи & 1pc Флорални Suspebder Шорцеви & 1pc Лак Headband.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината опис за да бидете сигурни која големина одговара за вашите деца бебе девојка.Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина(cm) 70 Биста : 47 Половината : 38 Блузи Должина : 30 Панталони Должина : 22 Age : 0-3М 80 Биста : 49 Половината : 40 Блузи Должина : 32 Панталони Должина : 23 Age : 3-6 M 90 Биста : 51 Половината : 42 Блузи Должина : 34 Панталони Должина : 24 Age : 6-12 M 100 Биста : 53 Половината : 44 Блузи Должина : 36 Панталони Должина : 25 Age : 12-18 МИЛИОНИ Големина(инчен) 70 Биста : 18.50 Половината : 14.96 Блузи Должина : 11.81 Панталони Должина : 8.66 Возраст : 0-3М 80 Биста : 19.29 Половината : 15.75 Блузи Должина : 12.60 Панталони Должина : 9.06 Возраст : 3-6 M 90 Биста : 20.08 Половината : 16.54 Блузи Должина : 13.39 Панталони Должина : 9.45 Возраст : 6-12 M 100 Биста : 20.87 Половината : 17.32 Блузи Должина : 14.17 Панталони Должина : 9.84 Возраст : 12-18 МИЛИОНИ Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Спецификација : Материјал : Памук Lycra Сезона : Пролет / Лето / Есен Пол : Бебе Девојка Повод : Секојдневниот Стил : Случајни, Мода, Симпатична Ракав Должина : Летање Јака : O-вратот Дебелина : Стандарден Пакет се Вклучени : 1 x O-вратот Летање Ракав Блузи 1 x Suspender Шорцеви 1 x Headband Боја : Розова | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди