.

.

New
Dogwood Tuff Восок Платно Firewood Превозникот Тешки, Премија Firewood Носителот, Firewood Складирање Торба, Дневник Превозникот Firewood Tote за Кампување & BBQ Дрво Шпоретот Додатоци Торб

Dogwood Tuff Восок Платно Firewood Превозникот Тешки, Премија Firewood Носителот, Firewood Складирање Торба, Дневник Превозникот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Повеќето Цврсти Превозникот] - Вистинска индустриска сила 100 Проценти Премиум Восок Платно 16 унца[Носат Повеќе Дрво Со Леснотија] - Екстра голем капацитет за firewood, дневник, kindling, кората, апарати за домаќинство & гаража предмети, играчки, алатки, цевки, најголемиот дел предмети и повеќе.Поминуваат помалку време носи и повеќе време за уживање во вашите оган со семејството и пријателите, без разлика дали дома или на кампување патување.Префинет дизајн за да се покажат од каминот или на отворено [Сите-доказ] - Вода/носат/нечистотија/weather отпорни да застане на тестот на времето.Со оваа премиум материјалот, постои потреба да се грижите за влажно или покриена со снег логови.За оние прашливи или матен дена, едноставно спреј надолу вашиот оператор со свежа вода за да се отстранат било која површина остатоци во секунди[Удобен За Лесен Дестинации] - Силни најлон се справи со Велкро заклучување цврста рака за лесно влечни & бонус најлон рамо, рака со Велкро рачка за носење екстра големи товари со рамнотежа и контрола.Заштита на нозете и се очекува нема повеќе splinters во оние shins како што можете да носат вашата дестинации во совршен висина[Тешки & Супериорен] - Висок квалитет Најлон ремени (слаби памук webbing) со утврдените месинг заковки за дополнителна сила.Елегантни заоблени дизајн да го фати и да ги покрие сите остатоци при обезбедување на безбедноста на оптоварување.Стручно пораби најлон ивица на восок платно за да нема протриване и долготрајни сила.Заклучување тесна правоаголна месинг тока (не коло да се елиминира лизга) за обезбедување на вашиот товар со доверба[Мора да Има Додатни] - Направени со премиум хардвер и експерт двојно крои.Екстра силен засилен најлон секира/hatchet се справи со јамка за сечкање дрво и изработка на kindling.Удобен пред џеб за чување ракавици, натпревари, запалки, стартер снопови, кремен, автомобил клучеви итн.Кожа врежана лого за висок квалитет префинет изглед во вашиот дом и во движење.Кога не е во употреба едноставно пати/тркалаат и stow[Боја] - Восок Платно Боја : Мов зелена.Најлон Рака Боја : Темноцрвена - сите природни бои се создаде софистицирана органски стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди