.

.

New
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Топката Адаптер Повеќенаменски 360 степени Вртливата L-База на Мотоцикл Rearview Огледало Топката База Телефон Носителот Висина При

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Топката Адаптер Повеќенаменски 360 степени Вртливата L-База на Мотоцикл Rearview

DEN 286.56

Тековен
Во продавницата

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Заградата топката главата има широка примена, кои можат да се поврзат со телефонот основа, GPS, камера и така натаму.Можете да ја користите оваа стојат топката главата за да го поврзете вашиот телефон носителот кога велосипедизам, така што вашиот телефон може да биде фиксна каде што сакате да биде.Тој е направен од гума и алуминиумски легури, кој е издржлив за да го користите.Тоа е погоден за сите видови на навигацијата со автомобил, возење рекордер, видео-камера и телефон.Опис : заградата топката главата има широка примена, кои можат да се поврзат со телефонот основа, GPS, камера и така натаму.Можете да ја користите оваа стојат топката главата за да го поврзете вашиот телефон носителот кога велосипедизам, така што вашиот телефон може да биде фиксна каде што сакате да биде.Тој е направен од гума и алуминиумски легури, кој е издржлив за да го користите.Должината е 5.6 см, ширина е за 3,9 см, висина од 2,5 см.Тоа е погоден за сите видови на навигацијата со автомобил, возење рекордер, видео-камера и телефон.Точка Име : Заградата Топката Head Material : Гума,Алуминиум Alloy Size Детали : Големина : 5.6 cm x 3.9 cm x 2.5 cm/2.2"x1.5"x1.0" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X L-База Заградата Топката Главата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди