.

.

New
BLLXMX мобилни Телефони & Додатоци Макро & Ringlight Трепка Тенка Лице Мека Светлина Фотографија Снимање Светлина 13 Инчен Led Прстен Пополни Светло за Снимање (Боја : Бела, Го

BLLXMX мобилни Телефони & Додатоци Макро & Ringlight Трепка Тенка Лице Мека Светлина Фотографија Снимање Светлина 13 Инчен

DEN 1850.40

Тековен
Во продавницата

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Светлината е dimmable од ладно на ѕвонење за да се загрее на ѕвонење, така што можете да го користите прстен светлина во многу ситуации.Soft Light : ангел очи, поставен на очите се појави кога снимање.Мулти-агол поддршка мобилен телефон : лево и десно, горе и долу на вредноста и 360 ° на ротација.Три боја температура прилагодување : различни светлосни ефекти боја температура снимање, ладна светлина / soft light / топла светлина.Работа со повеќето уреди кои поддржуваат USB порт, како лаптоп, моќ банка, AC адаптер итн.Безжичен ДАЛЕЧИНСКИ што ви овозможува да го контролирате вашиот телефон и полагање раце се слободни слики.Производ information Ring дијаметар : 16cm (со далечински управувач)Осветлување го оценувате : 45 WAdjustable висина : Слободно прилагодливи height Applicable напон : 100-220 VPower : Бела светлина, 24 W жолта светлина 24 WColor температура : 3200 к да 5600 k Color рендерирање индекс : Ра > 90 Brightness : 2006 lm Product големина : ВНАТРЕ дијаметар : 265mm надворешен дијаметар : 345mm Gross тежина : 2000g Product големина : 36*8*36cm I сум многу среќен што може да се дојде во мојата продавница и да ви посакам среќен живот.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди