.

.

New
Б&C Орел 314X120HDRC Круг Главата 3-1/4-Инчен x .120 x 15 Степен Hot Dip Поцинкуван Прстен месо тело Жица Средено Серпентина Кадрирање Нокти (2,500 на бокс)

Б&C Орел 314X120HDRC Круг Главата 3-1/4-Инчен x .120 x 15 Степен Hot Dip Поцинкуван Прстен месо тело Жица Средено Серпентина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

За употреба во 15 степен рамен серпентина кадрирање nailers.Жица средено прстен месо тело.Hot dip поцинкуван слој отпорен на корозија и ' рѓа.За ентериер и екстериер употреба.Номинална за употреба во третираат граѓа.Полн круг главата.Нова и подобрена пакување им помага на заштита на производот, време на испорака.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди