.

.

New
Андроид 10 Автомобил Стерео IPS Екран на Допир за GPS Navigator за Q7 Мултимедијални 2010-2017 Година Автомобил Авто Игра Поддржуваат Android Авто CarPlay OBD DVR

Андроид 10 Автомобил Стерео IPS Екран на Допир за GPS Navigator за Q7 Мултимедијални 2010-2017 Година Автомобил Авто Игра

DEN 9840.00

Тековен
Во продавницата

Оригиналниот автомобил стил : Изгледа поубаво.GPS Навигација Исклучиво наменета за Q7 2010-2017 Возење за да одговара на оригиналот табла за совршено интегрирани изглед, Ако сте збунети, ве молиме контактирајте со нас прво.Безжична Car Play : Car Play е попаметен, побезбедно начин да го користите вашиот i Phone додека возите.Тоа ќе ви донесе неверојатно интуитивен начин за да пристапите GPS, повици, музика, Google Асистент, Siri од мобилните телефони додека на патот за вистински поврзан искуство.Fast & Одговора : најновите Андроид 10.0 OS, 1920*720 резолуција, IPS high-definition квалитет на сликата, појасно и повеќе убава слика.Исто така можете да уживате побрзо да работи со 8-Core ПРОЦЕСОР 4 GB RAM меморија И 64 GB ROM.Ја прави вашата секој допрете го е Поделен.Поддршка оригинални автомобил контрола : Тоа е да го замени оригиналниот екран со 12.1 инчен android екран надградба, оригиналните ОЕМ Радио/CD главата единица чува, Plug and Play директно, Возилото оригинални функции како автомобил knob контрола и вашата оригинална воланот, копче за контрола се уште ќе работи.ГАРАНЦИЈА Грб на оваа единица со 1 година гаранција и обезбедува стручна и техничка поддршка.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори ПОБРЗО и да се обезбеди вашите права и интереси на сите времиња.Чувајте Вашиот Автомобил и Уживање на највисоко ниво Забава на Way Perfect избор : 1. Стилот на оригиналниот автомобил е 1 : 1, што е компатибилен со функцијата на оригиналниот автомобил и има моќен functions2. Теми на кориснички интерфејс се на располагање за да го изберете, вклучувајќи серија на специјални и за оригинални автомобил Стил UIConfiguration параметар : 1. Оперативен СИСТЕМ : Android 10 Screen Тип : IPS, Осетлив на Допир Screen CPU : 8 јадра : 64-битна A53, главниот фреквенција 2.0 G, 14nm LPP процес. 2. RAM МЕМОРИЈА : 4 GB / ROM : 64 GB3. LCD : Hann Star 12.1 инчен HD IPS LCD 1920*720 resolution4. Функција : GPS, Стерео, RGB, DSP, Car Play, Огледало Линк, андроид auto, слика во picture5. Поддршка за Безжичен Car Play и Android Auto(преку USB конекција) 6. Bluetooth-От, Built-in GPS, DVD Плеер, MP3 / MP4 Плеери, Радио Тјунер, Допрете Screen6. Мулти-Јазик : Поддршка за Мулти-Language Applicable Модели & Години : GPS Навигација Компатибилен со Q7 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година 2017 Package вклучуваат : 1 x Автомобил screen1 x Mount All Кабли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди