.

.

New
Земјата Месар Говедско месо Jerky Мешавина Третира за Кучиња, Направени во САД, Природни Куче Chews за Мали, Средни и Големи Големина Кучиња, 10oz Торба

Земјата Месар Говедско месо Jerky Мешавина Третира за Кучиња, Направени во САД, Природни Куче Chews за Мали, Средни и Големи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Произведено ВО САД : Сите Земја Месар производите се 100% произведено во САД и одговорно извори од USDA Прегледан и ФДУ регистрирани добавувачи.Нашите производи не содржат нус-производ оброци, вештачки состојки, конзерванси, или хемикалии и се жито слободни, соја слободни и пченка слободни.ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нашите природни 5" говедско месо jerky мешавина третира се направени со САД природни говедско месо и рерна печени за неодоливо се третираат со богат вкус.Вклучува околу 12 третира.ПОДДРЖУВА ЗДРАВИ ЗАБИ & НЕПЦАТА : Џвакање на говедско месо jerky стап помага да ги задоволи вашето куче е instinctual треба да се џвака, додека намалување на забен камен и плак израстоци, па вашиот pup забите да останат здрави и чисти.ВКУСНИ ОБУКА ТРЕТИРА : Лесно се скрши или да се намали говедско месо jerky во помали парчиња за практично оспособување третира вашиот pup ќе љубов.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не се среќни, ниту сме ние!Во Земјата Месар ние нудиме 30-Дневна Гаранција за враќање на Парите за се што направи со љубов за вашето куче!.Нашата фурна печени месо jerky третира и се одликува со белковини, хранливи материи и вкус дека кучињата жедни.Овие здрави третира помош за поддршка на сила, здравје и благосостојба на сите големина кучиња.Лесно да се скрши chews за помала големина обука третира вашето куче ќе го сакам!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди