.

.

New
RBHD Миленичиња Куче на Тревникот Тоалет Коска Форма, Затворен Кутре Обука Подлога за Мали и Средни Кучиња

RBHD Миленичиња Куче на Тревникот Тоалет Коска Форма, Затворен Кутре Обука Подлога за Мали и Средни Кучиња

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ова домашно Милениче обука подлога е совршен за внатрешна медиокритет обука, мирис бесплатно!.ТРИ СЛОЈ СИСТЕМ : Горниот Слој На Вештачка Трева Овозможува на Течен Проток Низ, Второто Ниво Решетки Држи Сува Трева, Повеќе намени.ВЕШТАЧКА ТРЕВА : Тоа е многу издржлив и да изгледа како вистински трева, дозволувајќи им на вашето куче да ја доживее радоста да се биде на отворено.Домашно МИЛЕНИЧЕ ОБУКА : Совршен за сопственици кои работат долги часови или живеат во станови, и сакате да медиокритет се обучуваат своите миленици.Совршен за итни случаи избор за вашите миленици за да се ослободат во затворен простор.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-UP : Чистење на домашно милениче бања мат е брзо и лесно.Расчистување се состои само од плакнење на три слоеви со сапуница вода;Совршен за patios.Куче тоалет е лесен, Ова домашно милениче обука подлога е совршен за внатрешна медиокритет обука, мирис-бесплатно!Карактеристики : -Реални синтетичка трева му помага на вашето домашно милениче се најде во право место во секое време.Совршено решение за кученце обука нема повеќе влажни весник или скапи обука влошки -Лесно да се чисти едноставно исплакнете со топла сапуница вода.Одлична за домашни миленици кои се чуваат дома во текот на целиот ден или не може да оди надвор.Фах држи до 1 литри на течност.pecifications : Име : Тревник тоалет Големина на : 42*67*3 Примена : мали и средни кучиња ➤ Забелешка : * се Должи на рачно мерење на производ големина ќе има одредена грешка, поради различни рефлектори и различни екран бои, вистинскиот објект, може да имаат одредена боја разлика.Ве молиме погледнете го вистински производ примени. * Време на испорака е обично 10-15 дена.Ако не го добиете вашиот купување информации во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето. * Ние нудиме најдобар услуги на клиентите.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и јас ви посакувам среќен живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди