.

.

New
SISHUINIANHUA Виткање Пренослив Диск Електрична инвалидска Количка Патна Количка Литиум Јонска Батерија (20A) Потпирач за Електрично Прилагодливи на Четири Тркала Седишт

SISHUINIANHUA Виткање Пренослив Диск Електрична инвалидска Количка Патна Количка Литиум Јонска Батерија (20A) Потпирач

DEN 1989.60

Тековен
Во продавницата

*Автоматско електромагнетни кочница надградба на рампата не се лизга по автомобил, 0 моќ е пуштен на слобода, кога моторот е во државата, џојстик мотор е објавен во lock режимот, one-touch виткање. *12-инчен задните тркала уникатен широко тело гуми дизајн, подобро шок апсорпција перформанси и силен стисок пречки, мазни површината на патот и мир на умот. *Упатство/електрични двојно-префрлување иновативни моторни спојки систем, лесно да се спроведе, анти-назад дизајн за да се спречи назад-вртење на безбедноста за време на маратон. *5-брзина на промена на вредноста, 5 мрежа моќ екранот, 360° насока контрола, 250 W*2 двојна моторни коњски сили целосна стапка на неуспех, голем капацитет 20 AH литиум батеријата да трае подолго. *Удобно дише ткаенина двојно-layer пчела нето дизајн мека и не заостанато, отворете и затворете потпирачи за раце се поврзете на кревет, стол, обратен совети, висока дише дебели перници пренослив и перат, СТП кожа парапет.Димензии : 980*600*950mm Sitting ширина : 445mm Handrail висина : 290 Seat длабочина : 460 Backrest висина : 460 Folding ширина : 600 Seat висина : 460 Front тркала : 8 inches Rear тркала : 12 inches Net тежина : 28 KGMaximum брзина : 6 KM/h Power потрошувачка : 2.5 КМ, h/100km Motor : 250 W*2 Load : 100 KGRange : 20km Maximum безбедност падина сопирање : 3.6 m (6°)Батерија : литиум батерија 24 V*20 AHObstacle висина : 40 MMWound ширина : 100 MMClimbing способност : 6°Наклон перформанси : 9°Бучава : 65d VB.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди