.

.

New
HUIJK Години и Возрасни Круг Тоалетот Седиште со Вграден-во Медиокритет Дома Седиште Бавно Затворање

HUIJK Години и Возрасни Круг Тоалетот Седиште со Вграден-во Медиокритет Дома Седиште Бавно Затворање

DEN 871.20

Тековен
Во продавницата

Брза испорака : Ние брод од НАС магацин, и тоа само трае 3 до 10 дена да пристигне, па може да се купи со доверба. 2-во-1 тоалет седиште со монтажни дете медиокритет седиште за целото семејство користење.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН кои се еколошки и трајни производи за трае долго време.Помалку жолта и остарел во споредба со обичните пластични производи и лесно да се чисти.Мазна површина и полиран рабови за седење удобно и да не се изгребани. 2-во-1 тоалет седиште со монтажни дете медиокритет седиште за целото семејство using Made на ПП кои се еколошки и трајни производи за трае долго безвременски жолта и остарел во споредба со обичните пластични производи и чисти easily Smooth површината и полиран рабови за седење удобно и да не се scratched Quiet и бавно се затвори за избегнување на правењето бучава и pinching вашиот fingers2 браници во капакот за да се спречи штета од често closing Lightweight и лесно да се инсталира или replace Specifications : Боја : White Material : PPOverall Димензии : 16.5" X 14" (L X W)Димензија на Медиокритет Обука на Седиште : 14" X 10" (L X W)Нето Тежина : 2.5 lbs Maximum Тежина Капацитет : 450 lbs Package Вклучува : 1 X Тоалет Seat1 X Настава.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди