.

.

New
Outwater Пластика Бела 2 Инчен Styrene Пластични У Канал C Канал 72 Инчен Должини (Пакување од 18 Парчиња, 108 нозе Вкупно)

Outwater Пластика Бела 2 Инчен Styrene Пластични У Канал C Канал 72 Инчен Должини (Пакување од 18 Парчиња, 108 нозе Вкупно)

DEN 3359.76

Тековен
Во продавницата

Се вклопува 2" дебела панели.Произведени од цврсти, отпорен на гребење styrene.Се користи како countertop работ заштита, полица ивица, декоративни ивица на тешки дрво за мебел и повеќе.Има две симетрични нозе, со мала коси кој нуди тесна зафат без лепило.Мат Бела.Одвојте време на инсталацијата, без пескарење или поднесување на какви било суровини или недовршени рабови.Outwater избор на у канал украси вклучува нашите мултифункционален боја пластични u канали.Овие украси се економска алтернатива на метални украси и лесно може да се користи со foamboard, картон, и обичај менито што се прикажува за екстра работ заштита.Боја пластични u канали нудат чиста бои за shelving и прикажување на рабови и се е лесно да митра лице место да се создаде уникатен рамки.Овие украси може да се користи за широк спектар на апликации, како што се : Edge Заштита Покривање на Шевовите Полица Ивица Влијание Заштита.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди