.

.

New
Tulle табела skirtConference Tablecloths Ладна Храна Табела Здолништа Покаже Активности Биро Покрие Кука Цвет Табела Skirting Покрие Партија Материјали рачно изработени Табела SkirtTutu

Tulle табела skirtConference Tablecloths Ладна Храна Табела Здолништа Покаже Активности Биро Покрие Кука Цвет Табела Skirting

DEN 4199.76

Тековен
Во продавницата

Табела здолниште може да се користи на било која вклучена или на маса услуга контра, check-во контра, тоа е совршен избор за партиите.Додадете искра на вашата свадба или на партијата маса, додека додавањето на повеќе шарм на тема партија.Овој професионален tulle tablecloth accentuates партијата табела оркестарот, простор за складирање под десерт маса, и појавување tablecloth.Може да се стави вашите светла на бела chiffon tablecloth или крст тоа да се направи вашата партија поубаво.Табела корица има добра drapability и работи со winkle-отпорни капацитет, што може да се рециклира по употреба, чување на чиста и продолжување на неговата служба време.Ве молиме, изберете ја големината според големината на вашата маса и бројот на страни што сакате да ги покрие маса.табела здолништа ги красат вашата маса и да додадеме живост во вашата соба.Можете со гордост да поканите пријатели да се дојде до вашиот дом за забава.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди