.

.

New
ДУО ER Круг Onlay Applique Дрвени резби во Дрво Decal Мебел Ѕид Агол Оркестарот за Кабинети Windows Огледала (Боја : 30cm, Големина : 10PC)

ДУО ER Круг Onlay Applique Дрвени резби во Дрво Decal Мебел Ѕид Агол Оркестарот за Кабинети Windows Огледала (Боја : 30cm,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Големина На : Прибл. 10cm , 15см , 20cm , 24cm , 30cm. - Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови, врати, кабинети, кревет, итн. - Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати. - Силни Европски стил, врежан јасно, исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус, да се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом, да ви даде повеќе рафиниран и удобен живот. - Дрвени decal applique е светла боја, па тоа бои лесно и може да се сликам со вашата омилена боја на бојата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди