.

.

New
WSZJJ 4-Ниво Чевли Багажник Метални Чевли Кула за Чување Организатор Единица Entryway Полица Пластовидно Кабинет со 4 Групи

WSZJJ 4-Ниво Чевли Багажник Метални Чевли Кула за Чување Организатор Единица Entryway Полица Пластовидно Кабинет со 4 Групи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Силна структура : висок квалитет дебели ковано железо, висока температура отпорни бои, анти-корозија и анти- ' рѓа, издржливи.Производ : слој проред 16 см, едноставна собранието, силен капацитет на носивост. 4-слој простор за складирање, не само чиста чевли багажник,кујна складирање багажник, бања дневна соба за складирање багажник, итн.Може да се состави во неколку минути, не се лизга мат, многу стабилна.Без разлика дали тоа е влезот, дневна соба, спална соба, чевли организаторот може да се постави било каде, поради нејзината мала меморија.Име : чевли rack Material : ironcolor : White Number на подови : 4 floors Size : 59.5x31.5x64cm Стил : едноставен и modern Whether да се соберат : yes Applicable места : погоден за ставање во влезовите, ходници,обезбедување уредни изглед на вашиот дом и да се заштеди простор.Оваа складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди