.

.

New
Gedore 7554-01 СУМ+S 1/4 6-30Nm вртежен момент Клуч Dremometer

Gedore 7554-01 СУМ+S 1/4 6-30Nm вртежен момент Клуч Dremometer

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Големи се вози пресек трансфери максимална torques.Исклучително ниска носат како последица на намалена сили во рачката механизам.Фалсификувани лост синџир од нашата квалитет Гради.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди