.

.

New
Дигитални Фото Рамки Андроид Видео Повик Електронски Фото Албум на Екранот Поставување Почетен Допир, WiFi Hd Дигитална Фото Рамка Дигитална Рамка (Боја : Кафена+32gtf К?

Дигитални Фото Рамки Андроид Видео Повик Електронски Фото Албум на Екранот Поставување Почетен Допир, WiFi Hd Дигитална

DEN 297.60

Тековен
Во продавницата

Ултра Јасна Слика :Висока резолуција ви обезбедува со одличен квалитет на слики и кристално јасна видео.Видео повик : Можете да остварите видео повик со личноста што ја сакате преку Ourphoto софтвер каде и да сте.Говорник : Вграден звучник, можете да уживате во шармот на музика додека играте фотографии за да ги опуштите вашето тело.Во реално време синхронизација на временски информации : точно да синхронизирате временски информации, да се разбере ситуацијата во однапред, и лесно да се одговори на временските промени.Меморија : Вграден - во 16 G, поддршка ТФ меморија експанзија, така што складирање повеќе не е ограничен, и повеќе слободно.ОСТАНЕТЕ ЗАЕДНО СО FAMILIY : Ова Wi-Fi облак фото рамка може брзо да го ажурирате вашиот живот моменти со вашите најблиски, каде и да сте.Производ parameter Display сооднос : 16 : 10 Screen резолуција : 800*1280 Screen големина : 10 inches Screen : IPS high - definition целосна агол на гледање screen Color : brown Operation режим : мобилен телефон, допрете screen Memory капацитет : 16 GPicture формат на датотека : MPEG1,MPEG2,MPEG4,Xvid,AVI,М-JPEG,H. 263,H. 264 BP/MP/HP,VP8,WMV9/VC-1 Music фајл формат : Mp3/WMA/OGG/AAC/МАЈМУН/FLAC/WAVVideo формат на датотека : MPEG1,MPEG2,MPEG4,Xvid,AVI,М-JPEG,H. 263,H. 264 BP/MP/ HP VP8,WMV9/NC-1 Support full HD филм резолуција : 480i/480 P/576i/576 P/720i/720 P/1080 P&RMVB&H. 264 Amazing Подарок За најблиски: Тоа е совршена, како подарок за родендени, свадби, graduations, семејни дружења и многу други прилики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди