.

.

New
Buzdao Цртан филм Бебе Висина Ѕид Налепница за Деца Бебе Соби Спална соба Декорација Mural Уметност Decals Позадина Расадник на Табелата Владетел Налепници

Buzdao Цртан филм Бебе Висина Ѕид Налепница за Деца Бебе Соби Спална соба Декорација Mural Уметност Decals Позадина Расадник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

▷материјал : Направен од сигурен нетоксични зелена винил високо-квалитетни материјали.Цената на бојата, ѕид труд и време да се стори тоа може да биде скапо и одзема време.Се надеваме дека нашите производи може да ве направи среќни.Безбедно и водоотпорен материјал,Децата, исто така може да ги користат со доверба。отстранлив без остаток дамки, постои силна вискозност да се обезбеди трае долго време.Ако тоа неодамна беше обоен, ве советуваме добро две недели за на површината да стане целосно сува пред примена decals.Време е за промени,Едноставно да се отстрани и да се смени неговата позиција без да остават било леплива остатоци на ѕидот.нашите налепници не само голема едукативна алатка, но, исто така, забавен начин да ги красат вашата соба.▶користете:Изберете чиста и сува површина во вашата соба на избор.Безбедно и водоотпорен материјал,Децата, исто така може да ги користат со доверба。отстранлив без остаток дамки, постои силна вискозност да се обезбеди трае долго време.❀за нас▷материјал : Направен од сигурен нетоксични зелена винил високо-квалитетни материјали. ▶употреба: Играње е нашиот мозок е омилен начин на учење.Тоа може да биде на ѕид, на врата или други рамна површина.Ако тоа неодамна беше обоен, ве советуваме добро две недели за на површината да стане целосно сува пред примена decals.Тоа може да биде на ѕид, на врата или други рамна површина.Излупете вашиот налепници далеку од sheeting и внимателно да се применуваат на вашата површина.т може да се залепи на било мазни површини : ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци.т може да се залепи на било мазни површини : ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци.нашите налепници не само голема едукативна алатка, но, исто така, забавен начин да ги красат вашата соба. ▶употреба:Изберете чиста и сува површина во вашата соба на избор.Излупете вашиот налепници далеку од sheeting и внимателно да се применуваат на вашата површина.Оригинален дизајн со голема уметничка смисла е погоден за употреба во многу сценарија, како што се тв на ѕид, троседот ѕид, трпезарија, спална соба, aisle, тремот и сл。Во исто време, ова е совршен подарок, роденденски подарок, одмор подарок, кој може да биде даден со пријателите, семејството и децата▷корист:DIY лесно соголување,Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави хаос.♥Ако имате било какви прашања, можете да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ▷корист:DIY лесно соголување,Брзо да се применуваат вашиот decals без да се прави хаос.Се надеваме дека нашите производи може да ве направи среќни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди