.

.

New
GemsNY 2.13 Карат Природни Morganite Перница AAAA Квалитет

GemsNY 2.13 Карат Природни Morganite Перница AAAA Квалитет

DEN 1840.80

Тековен
Во продавницата

Оваа 2.13 карат Природни AAAA Квалитет Morganite Перница мерки 9.39 X7.49 X4.43mm.Само 1 Достапни!.Сите наши боја камења се 100% природни земјата ископува.Сите скапоцени камења се етнички извори.Купи директно.Не middleman.Рудниците на вашиот праг.Имаме над 50,000 камења во нашата инвентар, сите лоцирани во Њујорк Дијамант Округ!.Оваа 2.13 карат Природни AAAA Квалитет Morganite Перница мерки 9.39 X7.49 X4.43mm.Само 1 Достапни!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди