.

.

New
Hendyijb Четка за заби Носители 2 парчиња Ѕид Монтирани Мултифункционален Преносни Пластични Патување Четка за заби Паста за заби за Чување (Боја : Армија Зелено)

Hendyijb Четка за заби Носители 2 парчиња Ѕид Монтирани Мултифункционален Преносни Пластични Патување Четка за заби Паста

DEN 652.80

Тековен
Во продавницата

Четката носител е лесно да се размонтираат и чисто, што е погодно за вас да се исчисти.Ѕид-монтирани складирање, потрошувачка наопаку, спаси се грижи и напори.Таа има силна airtightness и не се плаши од даночната евазија.Устата на купот е мазна и слободен од burrs, и тоа ќе не боли устата кога за перење.Лесен за носење, компактен и практичен.Лесно да се Install Material : PP, PVCColor како shown Size : за 7.5 cm*7.5 cm*2.1 cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди