.

.

New
LPZ Лили Ѓубре Дома Ѓубре Може да Резба рачно изработени Ѓубре Може да Розова Бела LPZV (Боја : Розова)

LPZ Лили Ѓубре Дома Ѓубре Може да Резба рачно изработени Ѓубре Може да Розова Бела LPZV (Боја : Розова)

DEN 1814.40

Тековен
Во продавницата

✔На животната средина и издржливи материјали : Направен од носат-отпорни, висок квалитет на еколошки дрво, смола, ПВЦ материјал, не е лесно да се возраст, не burrs, без деформација. ✔ Уникатен дизајн : лили изглед, голем капацитет, изградена-во магнет, лесен за употреба, лесно да ги отстраните дамките; изглед личност, внатрешниот практичен, е добар избор за вас. ✔ Големина на : 22.8*16*35.5 cm. ✔ Изглед : различни бои, различни избори; ослободи рацете, лесен за чување. ✔ Супер удобен : Ние обично брод во рок од 1-3 дена, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Боја : бела, pink Material : дрво + resin Size : 22.8*16*35.5 cm Popular елементи : рака-carved Scope : дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, облекување маса, купатило, работна маса, отворен, автомобил и така натаму.Прирачник за мерење, грешка е 1-2 cm, ве молиме да се разбере вистинската ситуација.Некои боја разлики може да се случи поради производ на снимањето и светлина на екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди