.

.

New
JJWC LED Светло Прстен Светилка Круг Selfie Прстен Светлина со Држач за Мобилен Телефон Фотографија во Живо Светилка Ringlights Обрачот

JJWC LED Светло Прстен Светилка Круг Selfie Прстен Светлина со Држач за Мобилен Телефон Фотографија во Живо Светилка Ringlights

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Универзален Телефон Носителот : Компатибилна со речиси сите паметни телефони со или без случај.Лесно да се контролира на кабелот за напојување за вклучување/исклучување или вклучете го осветлувањето на владата ви се допаѓа.Лесно да се контролира на кабелот за напојување за вклучување/исклучување или вклучете го осветлувањето на владата ви се допаѓа.Универзален Телефон Носителот : Компатибилна со речиси сите паметни телефони со или без случај. Поради проблеми на светлосни ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.Напојување режим : USB напојување supply Net тежина : 800 G10 инчен Dimmable Прстен Светлина : прстен светлина карактеристики 3 боја на осветлување начини : топла жолта, ладно бела, топло бела.Пакување Листа : 1 x Прстен Пополнете Светлината Set Note : 1.Лесен Дизајн : Нашата прстен светилка е многу лесно да се размонтираат и се соберат, многу удобен за носење и патување.Секој режим има 10 нивоа на осветленост за да изберете од,, кој им помага секогаш кога ви треба екстра лесно да се отстрани сенка за да го сочинуваат, земање фотографии и selifes, правење видеа во живо стриминг и повеќе!.USB Напојува : Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.Извор на светлина : топла жолта, ладно бела, топло бела.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди