.

.

New
Мобилен WiFi Рутер, 4G LTE Мобилни Жариште WiFi Wireless 4G Рутер за Мобилни Телефони и Компјутери, 3G/4G Широкопојасен интернет Пристап, со WiFi Жаришта(Бела)

Мобилен WiFi Рутер, 4G LTE Мобилни Жариште WiFi Wireless 4G Рутер за Мобилни Телефони и Компјутери, 3G/4G Широкопојасен

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【 3 G/4 G‑со Голема брзина на Интернет Пристап】Обезбедува 3 G/4 G‑со голема брзина на Интернет пристап, и поддржува главните 3 G/4 G фреквенција на повеќето земји и оператори во светот. 【 3 G/4 G‑со Голема брзина на Интернет Пристап】Обезбедува 3 G/4 G‑со голема брзина на Интернет пристап, и поддржува главните 3 G/4 G фреквенција на повеќето земји и оператори во светот. 【Лесен за Употреба】работата е едноставна, само вметнете SIM картичка од операторот, и врската може да се пребаруваат автоматски. 【WIFI Жариштата】Обезбедува WIFI жариштата, кои може да се поврзани со Интернет преку мобилни телефони и компјутери, што е лесен за употреба. 【Автомобил Преносни Отклучен Модем 】Наменета за автомобил корисници, бизнис патници и отворено патници, и може да се поддржуваат до 10 корисници во исто време. 【Ниска Потрошувачка】Има ниска потрошувачка на енергија, долго траење на батеријата, стилски, компактен, преносни, и можете да уживате во високо-брзина на пристап до Интернет во секое време.Функција : 1. Обезбедува 3 G/4 G‑со голема брзина на Интернет пристап, и поддржува главните 3 G/4 G фреквенција на повеќето земји и оператори во светот. 2. Работата е едноставна, само вметнете SIM картичка од операторот, и врската може да се пребаруваат автоматски. 3. Обезбедува WIFI жариштата, кои може да се поврзани со Интернет преку мобилни телефони и компјутери, што е лесен за употреба. 4. Дизајниран за автомобил корисници, бизнис патници и отворено патници, и може да се поддржуваат до 10 корисници во исто време. 5. Има ниска потрошувачка на енергија, долго траење на батеријата, стилски, компактен, преносни, и можете да уживате во високо-брзина на пристап до Интернет во секое време.Како да го Користите : Вметнете SIM картичка од операторот за автоматски да пребарувате за врски и да постигне голема брзина 3 G/4 G широкопојасен интернет пристап.Производот исто така, обезбедува WIFI жариштата, и на корисниците да се поврзете со Интернет преку мобилни телефони и компјутери.Спецификација : Предмет Тип : Wi Fi Рутер Материјал : ABS Школка Верзија : Европската Верзија вградена Литиум Батерија : 2100m Ah Пакет Листа : 1 x Wi Fi Router1 x Полнење Кабел 1 x Прирачник за Корисникот батеријата е инсталиран во машината и да се превезува со вградената батерија.

Останатите карактеристики

Item Type:
WiFi Router
Material:
ABS Shell
Version:
European Version
Built-In Lithium Battery:
2100mAh
Package List:
1 x WiFi Router1 x Charging Cable :
1 x User Manual  :
The battery is installed in the machine and shipped with the built‑in battery :
Обновено

Слични понуди