.

.

New
YJYDD Зајакот Дрво Hutch 3.4 Ft. X 1.7 Ft. X 3.2 Ft Медиум Зајакот Куќиште со Скатен Покривот Hutch Зајакот Hutch Зајакот Кафез Милениче Кафез

YJYDD Зајакот Дрво Hutch 3.4 Ft. X 1.7 Ft. X 3.2 Ft Медиум Зајакот Куќиште со Скатен Покривот Hutch Зајакот Hutch Зајакот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Брза испорака : Нашата Зајакот Дрво hutch може да биде донесено во рок од 7 до 10 дена.Дава 2-ниво дизајн за дополнителна соба и удобност.Се повлече-од пластични коцки овозможи лесно чистење.Отворот на вратата обезбедува лесен пристап од внатре.Зајакот Hutch со Скатен Покривот е идеална за мали животни како зајаци или гвинеја свињи.На две-приказна дизајн им овозможува на вашите миленици за да се шета од внатре и од надвор, горе и downstairs, на сонце или во сенка за идеална удобност.Цврсто дрво, изградбата, обоени борови заврши и нашиот најдобрите материјали значи овој hutch ќе издржи години се користат со многу малку одржување.40.75 во.x 38.0 во.x 20.25 во.Тежина : 55.0 Производ Длабочина (во) 20.25 Производ Висина (во) 38 Pet потрошен материјал Тип на Производ Houses Material Wood Pet Големина Мали за да Medium Product Ширина (во) 40.75 Производ Тежина (lb) 55.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди