.

.

New
Џенифер Тејлор Дома Jolene Складирање Клупата Nailhead Акцент Црна

Џенифер Тејлор Дома Jolene Складирање Клупата Nailhead Акцент Црна

DEN 18144.00

Тековен
Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Рачно изработени од страна на мајстор мебел занаетчии.Цврстата рамка на печката-суви цврсти бреза тврдо и 11-слој иверица обезбедува одлична поддршка и стабилност.Тапациран во високо-квалитетна ткаенина на врвот премиум висока густина пламен-retardant пена за средна фирма се чувствуваат.Рака-применета железо nailhead акценти се заврши во античкиот месинг да се обезбеди класични шик.Мулти-функција за седење со пространа складирање на градите, под 2 отстранлив седиште перници.Уредната up вашиот дом во softest стил со Jolene Колекција од Џенифер Тејлор Дома!Оваа линија на рачно изработени складирање клупи обезбедува cloud-како удобност со две бујна cushioned потпирачи за раце и луксузни сомот тепих, додека, исто така, нуди удобен простор за складирање со пространа складирање на градите, под 2 отстранлив места.Акцентирани со софистицирани темно еспресо нозе и класичен антички месинг nailheads, овие складирање клупи се елегантно удобно натпревар за спални соби, дневни соби, и повеќе.Карактеристики : - рачно изработени од страна на мајстор мебел занаетчии - Здрав рамка на печката-суви цврсти бреза тврдо и 11-слој иверица обезбедува одлична поддршка и стабилност - Тапациран во високо-квалитетна ткаенина на врвот премиум висока густина пламен-retardant пена за средна фирма се чувствуваат Рака-применета железо nailhead акценти се заврши во античкиот месинг да се обезбеди класични шик - Мулти-функција за седење со пространа складирање на градите, под 2 отстранлив седиште перници - највисоко ниво на квалитет.Спецификации : - Тапацир Боја : Црна - Производ Димензии : 59"L X 20"W X 21.5"H - Тежина Капацитет : 250 кг - Собранието е Потребно : Yes - Висина на Седиште : 19"- Производ Тежина : 40 кг - Длабочина на Седиште : 20"- Тапацир Материјал : Кадифе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди