.

.

New
Голема Топлина Печат: Прилагодено Лого Брендирање Железо (1 инчи)

Голема Топлина Печат: Прилагодено Лого Брендирање Железо (1 инчи)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Нарачки поставени пред 12pm се испраќаат до 5 попладне.Изгореници неколку пати пред да го потисна.Голем личен подарок за woodworkers.Објектот направен да технички ограничувања наведени во наставата слика мора да се во финална форма.Слика модификации кои што не се вклучени.Со гордост се направени во АП, САД.Алатка за да се обележи или запечувате ваши креации со свој логото, текст или потпис.adj.Брендирање Железо, Логото горење алатка, потпис алатка, оган бренд.Горат било персоналните слика.Изгореници неколку пати пред да го потисна.Голем личен подарок за woodworkers.Мора да обезбеди јасен црно-бела слика на потпис, лого или слика по купување.Одличен подарок за пријателите и семејството.Нашиот Печат е чист јаглерод и можат да го издржат топлина до 4500 F.Овие Марки се направени прилагодено на вашите потреби преку процес развиена од страна на Вилијам Pfeffer наречен Јаглерод оставајќи им силен впечаток.Јаглерод оставајќи им силен впечаток на создава многу детални Впечаток во краток временски период.Ние ги произведуваме нашите дрвена рачка од Егзотични и Hardwoods.Ние водител на рачката на 3/8-16 Навој род.Дрво За Горење.Кожа Горење.Восокот Се Топи.Сапун Да Се Топат.Gourds Горење.Карта на акции Горење.Eggshell Горење.Коска Горење.Плута Горење.Vellum Горење.X-ray филм Гори.Слонова Коска Горење.Топол печат (златен лист).Печката.Факел.Топла плоча.Јаглен.Висок Напон Лак.Голема Топлина Печат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди