.

.

New
Assura Конвексни Светлина Екстра-Продолжен Носат EasiClose ШИРОК Штекер Едно Парче Торбичка Со Појас Јазичиња - Cut-toFit: 3/4 - 1 1/4 (15 - 33 мм), Транспарентна

Assura Конвексни Светлина Екстра-Продолжен Носат EasiClose ШИРОК Штекер Едно Парче Торбичка Со Појас Јазичиња - Cut-toFit:

DEN 590.40

Тековен
Во продавницата

Coloplast Corporation COL14413 Assura Конвексни Светлина Екстра-Продолжен Носат Easi Close ШИРОК Штекер Едно Парче Торбичка Со Појас Јазичиња - Cut-to Fit : 3/4" - 1 1/4" (15 - 33 мм), Транспарентни.Конвексни Светлина производи се обезбеди плитки convexity за рамна или малку повече stomas обезбедување на флексибилноста, безбедност и низок притисок во стомакот.Голема големина drainable торбичка без филтер.Должина : 11 1/2" (29 см) Капацитет : 530 ml Латекс-слободен Транспарентен : Мека Ткаенина на Задниот Нетранспарентно : Мека Крпа на Предната & Back10 Секој / Кутија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди