.

.

New
SMARTSMITH 4 FT - 12 FT Заобиколат Штала Вратата Хардвер за Полнење, Една Песна, Простор за Заштеда на енергија Двојно Дрвени Врати Употреба, Ниска Таванот Рамен Песна Ролери

SMARTSMITH 4 FT - 12 FT Заобиколат Штала Вратата Хардвер за Полнење, Една Песна, Простор за Заштеда на енергија Двојно

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН】 Нашата единствена песна заобиколат хардвер е едноставен и супер лесно да се инсталира кога нема доволно простор.Надгради се заобиколат хардвер комплет нуди паметни решение кога обичните двојно вратата се заобиколат комплет ќе пропадне.Да се ослободиме од тие обемни заграда, време и пари за губењето на хардвер за полнење.Проектот ќе биде многу побрзо и полесно. 【ИЗВЕСТУВАЊЕ-ПРЕКЛОПУВААТ】 песна висат 2 вратата панели, ролери дијаметар е 2-1/2", така што на врата ќе бидат мора 8"-12" од далечина се преклопуваат кога целосно се проширува (Различни од страна на закачалки инсталиран локација), па ве молиме да се потсети дека вашиот панели треба да биде поширока од вашиот отворање.Ако не, 2 ролки ќе го погоди кога една врата слајд, а потоа се вози други вратата слајд. 【ТЕШКИ ИЗГРАДБА】Цврст челик, парична казна црна прав обложени површина,анти-корозија обезбедува години на убавина и долговечност. -Повеќе електростатско прав прскање процес) висок квалитет јаглероден челик (High Standard Q235)- 8.8 одделение само-прислушување завртки и ролери завртки се осигураме дека нашиот хардвер за полнење може да се одржи две 220lbs врати. -Над 15000 пати тест, имајќи ролки слајд како путер,слајд мирен и без проблеми. 【СТРУЧНО се ПАКУВААТ】 3 x Железнички, 2 x Делница Плоча, 12 x Железнички Поддршка, 4 x Ролки, 2x Врата Застанува, 2 x Кат Водичи, 1 x Инсталација Рачно. -ВРАТАТА ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 220lbs;Одговара вратата панел дебелина : 1 3/8" и 1 3/4".(ВРАТИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ). 【 ПРОМОЦИЈА ЦЕНА И 24 ЧАСА РАСПРАВАМЕ БЕСПЛАТНА УСЛУГА】Со речиси половина од пазарната цена, можете да добиете премиум квалитет на производи од нас!Ако некој проблем со кој се соочувате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, SMARTSMITH поддршка на Корисниците се секогаш 24 часа онлајн режим за да им помогне!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди