.

.

New
Opticalskart Bluecut Очила (Наочари со Енергија) за Око за Заштита од Компјутер, Лаптоп, Мобилен Наочари Направи Во Индија (Боја Може да се Разликуваат) (Леќа Моќ, Плус 1.0)

Opticalskart Bluecut Очила (Наочари со Енергија) за Око за Заштита од Компјутер, Лаптоп, Мобилен Наочари Направи Во Индија

DEN 1020.24

Тековен
Во продавницата

Право Technology If сте запознаени со компјутерски очила, тогаш знаете другите може да биде жолта со ниско ниво на транспарентност.Зошто ги филтрираат сина светлина?Сината светлината емитирана од екраните навлегува подлабоко во око и неговите кумулативни ефект може да предизвика оштетување на ретината.ПОДОБРУВАЊЕ на ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО - Ние сме толку сигурни дека нашите очила ќе ви даде подобар екран гледање бидејќи ние ви нудиме најдобри во класата пар леќи.Opticalskart очила обезбеди стилски заштита, па можете да уживате помалку замор на очите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди