.

.

New
Daomen 10.25 инчен Екран Qualcomm Андроид 11 Стерео во Автомобил за BMW 5 Серијата G30 G31 G38 2018 ЕВО Изградена-во Carplay Авто Поддршка CD DVD Радио/Bluetooth 4G WiFi/Подели Екран/GPS SWC

Daomen 10.25 инчен Екран Qualcomm Андроид 11 Стерео во Автомобил за BMW 5 Серијата G30 G31 G38 2018 ЕВО Изградена-во Carplay

DEN 1742.40

Тековен
Во продавницата

Поддршка ПОМОШЕН Прекинувач автоматски.[Чување на Сите Автомобил Оригиналната Функција] : Прилагодено Систем за BMW 5 Серијата G30 G31 G38 ЕВО Систем 2018 Левата и Десната Страна Возач Автомобил, Пакетот ќе дојде со сите жици за да го инсталирате. [Bluetooth & GPS] : Bluetooth безжична технологија кои што ви помага да се игра на музика од телефон и бидете слободни раце повик додека возите (Вграден Микрофон) Именик со името на функцијата за пребарување и име на повикувач екранот директно. Поддршка Idrive контрола на Android Мени. Се компатибилни со една фабрика Canbus ,поддршка i Drive,Воланот Контрола, автомобил информации. Компатибилен со оригиналниот паркинг сензор, Suppuort оригинални задни camera7. Се компатибилни со автомобили со/Без Оптички влакна. (Оваа единица произведува звук со ПОМОШЕН, ве молиме потврдете дека вашиот автомобил има ПОМОШЕН функција пред да нарачате. Чување на оригиналниот е Радио за Автомобил/ Автомобил CD DVD Плеер и Засилувач.Можете да ја синхронизирате музика од вашиот мобилен телефон на оваа единица и исто така Можете да уживате во безжични на репродукцијата на музика од вашиот bluetooth уред.Било каква содржина од Андроид или IOS. Остана Масло,Отворено темп,Батерија Volts,безбедност belts14. Се компатибилни со автомобили без и со оригинални screen2.Поддршка на Google Play и повеќе јазици. Поддршка оригинални Паркинг траекторијата/Радар.сите функција.Ако вашата оригинална автомобил мора да ПОМОШЕН ВО, треба да се предавател. [Огледало Линк & DSP] : DSP е дигитален засилувач систем, го користите дигитален сигнал, тоа се направи автомобил звук quatity подобро отколку порано.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди