.

.

New
Шетач 3 Тркала Бебе Биланс на Велосипед Лесни Trike Прилагодливи Седиште Погоден за 12-60 Месеци Години Деца, Момчиња, Девојки|Brown|Red|Розова|Зелена|Портокал|75X34X50CM (Боја : К

Шетач 3 Тркала Бебе Биланс на Велосипед Лесни Trike Прилагодливи Седиште Погоден за 12-60 Месеци Години Деца, Момчиња,

DEN 11049.36

Тековен
Во продавницата

Производ материјал : висок јаглероден челик PP / ABS пластика.Карактеристики : Лесен, шок-апсорбирање, долго-траен, носат-отпорни, може да расте со вашето бебе.Ние ќе ви обезбедиме со добри по-продажбата на услугата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди