.

.

New
1973 непознати 1973 ОГРОМЕН 6,9 см 207.7 Грам МУЗЕЈ на ГРАД монета Добра

1973 непознати 1973 ОГРОМЕН 6,9 см 207.7 Грам МУЗЕЈ на ГРАД монета Добра

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world - реномирани античка монета & антички експерт со години на работно искуство.Објектот е за продажба е ТОКМУ како на СЛИКАТА, со уникатно нумерирани Сертификат за Автентичност, која вклучува СЛИКА НА ОБЈЕКТОТ заедно со вредни историски информации.Врвен квалитет професионална презентација го прави овој радост за собирање и уникатен подарок идеја за пријатели и семејство.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - 30 ден парите назад гаранција.Посета http : //www./shops/buy-ancient-greek-roman-biblical-coins за да ги видите повеќе големи објекти како оваа. 1973 ОГРОМЕН 6,9 см 207.7 Грам МУЗЕЈ на ГРАД ЊУЈОРК 50-МЕДАЛ i67077i67077 Authentic Музеј на Град Нови York1923-1973 50-Годишнината Medal Bronze 69mm (207.7 грама), Издадена во 1973 Made од Medallic Уметност Ко. - Danbury, Ct.ПОВЕЌЕ ОД ОГЛЕДАЛО НА МИНАТОТО 1923 50-ГОДИШНИНАТА 1973 година, Приказ на Музејот на Град Нови York MUSEUM НА ГРАДОТ ЊУЈОРК, Њујорк државниот печат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди